Jump to content

Recommended Posts

• Founder

O sa postez cand nu uit update-urile si ce se mai modifica pe forum in acest topic.

• am configurat punctele de la Members shop, pentru fiecare topic nou, 2 puncte, per reply 1; urmeaza in curand sa adaug si ce poti cumpara cu ele;
  • acum, membri pot sa-si puna semnatura dupa 5 posturi, maxim 1 imagine, 2 link-uri (posibil sa-l schimb la 1), 5 linii de text;
  • pentru Downloads, fiecare upload este recompensat cu 5 puncte, la fel si download, review, comment;
  • pentru a putea descarca fisiere de pe 'Downloads', membri au nevoie de 5 posturi;
  • Premium poate acum sa-si aleaga icon special pe forum - poza mai jos;

Screenshot-2020-12-20-Settings-STRi-X-Ro

• Founder

Update Members Shop;

• am adaugat cateva iteme in Members Shop, probabil pe viitor o sa fie mai multe;
  • avand in vedere ca fiecare membru poate deja sa-si schimbe numele odata la 31 zile, daca doreste in acea perioada inca odata, poate sa cumpere de pe Shop;
  • punctele se fac greu, stiu, deaia este posibil sa maresc cu 1-2 punctele primite per topic, reply;
  • preturile sunt facute provizoriu, avand in vedere punctul de mai sus, itemele sunt ieftine si posibil sa le fac si mai ieftine;
  • ca bonus, am oferit tuturor membrilor cate 40 puncte; staff-ul cate 50;

Astept orice sugestie despre member shop - https://strix.ro/sugestii.html/

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...