Jump to content

Recommended Posts

După cum spune și titlul am deschis aplicațiile pentru a vă alutăra în staff-ul nostru, cautam urmatoarele persoane care vor sa aplice pentru: Designer, Moderator, Super Moderator ! Pentru a depune o cerere trebuie să lăsați un comentariu în acest topic complentând modelul de mai jos și respectând cerințele ! Succes tuturor !

• Nume:
  • Vârstă:
  • Gradul pentru care aplici ?:
  • Motiv:
  • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită:
  • Categorie de moderat:
  • Fă-ți o descriere în câteva rânduri:

Cerințe

• Trebuie să fiți înregistrat de minim 7  zile pe comunitate !
  • Trebuie să aveți o activitate decentă pe forum ( mai ales în cazul cererilor pentru Super Moderator )
  • Like 1

TeamSpeak 3 Strix România - TS.STRIX.RO 

Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică / Tehnical Support

Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să trimiți un Mesaj Privat!

• Nume: PaXt 
  • Vârstă: 14
  • Gradul pentru care aplici ?: Moderator 
  • Motiv: îmi place comunitatea, sunt de ceva vreme pe ea și m am decis sa fac o cerere pentru grad. 
  • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită: postez la Gaming și multimedia 
  • Categorie de moderat:
  • Fă-ți o descriere în câteva rânduri : Pai.. îmi place sa ajut lumea și sa ma implic,
Acum 1 minut, PaXt a spus:
  • Nume: PaXt 
  • Vârstă: 14
  • Gradul pentru care aplici ?: Moderator 
  • Motiv: îmi place comunitatea, sunt de ceva vreme pe ea și m am decis sa fac o cerere pentru grad. 
  • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită: postez la Gaming și multimedia 
  •  
  • Fă-ți o descriere în câteva rânduri : Pai.. îmi place sa ajut lumea și sa ma implic,

Acceptat, adăugat Moderator pe SECTIUNEA GAMING!

Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică / Tehnical Support

Nume:Daniel 

Vârstă:aproape 16 ani 

Gradul pentru care aplici ?: ce vreți, cu toate ca as dori s-m dar decizia o ia un adm

Motiv:activitate și dezvoltare 

Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită: pai ma trezesc aprind ts3, aprind fila gg strix postez, dau replay uri utile și ajutătoare și continui pe ts3

Fă-ți o descriere în câteva rânduri: pai sunt blând, retard uneori, insistent, sociabil, vorbăreț și descurcăreț 

• Nume: xMadaliNNN1
  • Vârstă: 19
  • Gradul pentru care aplici ?: Ce grad vreți voi, pe acela il primesc, chiar dacă mi-aș dori un super moderator 🙂
  • Motiv: Pot ajuta cu foarte multe acest forum, cu postări, cu activitate pe forum, cu chemarea a unor noi membri pe forum cat și pe teamspeak (o să fac reclama pe facebook)
  • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită: 3/4 ore pe zi as putea sa intru pe forum 
  • Fă-ți o descriere în câteva rânduri: Salutare, pe mine mă cheamă Mădălin, am 19 ani, îmi place fotbalul cât și Counter Strike-ul, sunt din Craiova
  • Like 1

Acum 21 minute, xMadaliNNN1 a spus:
  • Nume: xMadaliNNN1
  • Vârstă: 19
  • Gradul pentru care aplici ?: Ce grad vreți voi, pe acela il primesc, chiar dacă mi-aș dori un super moderator 🙂
  • Motiv: Pot ajuta cu foarte multe acest forum, cu postări, cu activitate pe forum, cu chemarea a unor noi membri pe forum cat și pe teamspeak (o să fac reclama pe facebook)
  • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită: 3/4 ore pe zi as putea sa intru pe forum 
  • Fă-ți o descriere în câteva rânduri: Salutare, pe mine mă cheamă Mădălin, am 19 ani, îmi place fotbalul cât și Counter Strike-ul, sunt din Craiova

Acceptat! 

Categorie : Discuții tematice și socializare

Acum 37 minute, Ɖαиιɛℓミ★ a spus:

Nume:Daniel 

Vârstă:aproape 16 ani 

Gradul pentru care aplici ?: ce vreți, cu toate ca as dori s-m dar decizia o ia un adm

Motiv:activitate și dezvoltare 

Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită: pai ma trezesc aprind ts3, aprind fila gg strix postez, dau replay uri utile și ajutătoare și continui pe ts3

Fă-ți o descriere în câteva rânduri: pai sunt blând, retard uneori, insistent, sociabil, vorbăreț și descurcăreț 

Acceptat! 

Categorie : Gaming , alaturi de Paxt.

TeamSpeak 3 STRIX Romania - TS.STRIX.RO

Fondator  [ Administrator General & Manager Staff ] 
- Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat saz accesarea canalului de Asistență Tehnică / Tehnical Support
Administrator  ADMINISTRAȚIE & DEZVOLTARE | FORUM MANAGEMENT | ADMINISTRARE STAFF | Technical Support
Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să trimiți un PM!

• Nume: Vlad
  • Vârstă: 20
  • Gradul pentru care aplici ?: Super-Moderator
  • Motiv: Sa pot ajuta comunitatea cu posturi utile,sa o pot indexa
  • Categorie de moderat:  Gaming, multimedia & technology
    • Fă-ți o descriere în câteva rânduri: Sunt un om simplu cu sufletul petrecerii tot timpul.
    • Imi place Rap-ul de obicei(OLDSCHOOL)
    • Sociabil si deschis in proiecte noi
  • Like 1
Acum 55 minute, puNx a spus:
  • Nume: Vlad
  • Vârstă: 20
  • Gradul pentru care aplici ?: Super-Moderator
  • Motiv: Sa pot ajuta comunitatea cu posturi utile,sa o pot indexa
  • Categorie de moderat:  Gaming, multimedia & technology
    • Fă-ți o descriere în câteva rânduri: Sunt un om simplu cu sufletul petrecerii tot timpul.
    • Imi place Rap-ul de obicei(OLDSCHOOL)
    • Sociabil si deschis in proiecte noi

Adaugat pe  multimedia 

• Nume:Victor
  • Vârstă:17
  • Gradul pentru care aplici ?:Moderator, Super-Moderator
  • Motiv: Ajutarea comunitatii
  • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită:Postez, Raspund topic-urilor.
  • Categorie de moderat:ts.strix.ro - TeamSpeak3
  • Fă-ți o descriere în câteva rânduri: STRONG CHARACTER WITH GREAT PERSONALITY
  • Totodata cu atribuirea gradului pe comunitate teamspeak-ul beneficiaza de administrare ({PROBLEME/ADAUGARE STRAINI/CLAN-URI DE STRAINI/ROMANI}={CRESTERE PERSOANE})
Acum 40 minute, CreTa a spus:
  • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită:Postez, Raspund topic-urilor.
  • Totodata cu atribuirea gradului pe comunitate teamspeak-ul beneficiaza de administrare ({PROBLEME/ADAUGARE STRAINI/CLAN-URI DE STRAINI/ROMANI}={CRESTERE PERSOANE})

Daca doresti,. sa devii staff pe teamspeak, aplici fix la teamspeak ! aici este pentru forum!

Acum 29 minute, FORSAK3N a spus:

Daca doresti,. sa devii staff pe teamspeak, aplici fix la teamspeak ! aici este pentru forum!

Mai citeste odata ce am scris!

La 12.11.2020 la 14:03, CreTa a spus:

Te astept , pe ts !

- Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat saz accesarea canalului de Asistență Tehnică / Tehnical Support
Administrator  ADMINISTRAȚIE & DEZVOLTARE | FORUM MANAGEMENT | ADMINISTRARE STAFF | Technical Support

• Nume: abs0rb
  • Vârstă:19
  • Gradul pentru care aplici ?: you can test me super 2 weeks.
  • Motiv: why not, playarena is one of good communities.
  • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită: i will be active at my category 
  • Categorie de moderat: Gaming, multimedia & technology & Thematic discussions and socializing
  • Fă-ți o descriere în câteva rânduri: am driver trucks, and i kicked from university for 2 months bcz some stupid things 😄. i like funny & loyal and respected. 
  • Like 1

https://i.imgur.com/qxM0iXo.gif

Acum 39 minute, abs0rb a spus:
  • Nume: abs0rb
  • Vârstă:19
  • Gradul pentru care aplici ?: you can test me super 2 weeks.
  • Motiv: why not, playarena is one of good communities.
  • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită: i will be active at my category 
  • Categorie de moderat: Gaming, multimedia & technology & Thematic discussions and socializing
  • Fă-ți o descriere în câteva rânduri: am driver trucks, and i kicked from university for 2 months bcz some stupid things 😄. i like funny & loyal and respected. 

Acceptat . Maine primesti si gradul !

• Nume: Andrei
  • Vârstă: 17 ani
  • Gradul pentru care aplici ?: Moderator / Super Moderator (ramane la alegerea administratorului)
  • Motiv:  Sa ajut comunitatea
  • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită:  Postez, raspund topicurilor si ma implic in tot ce pot sa ajut
  • Categorie de moderat: Gaming
  • Fă-ți o descriere în câteva rânduri: Sunt un om sincer si imi place sa ajut

• Like 1

TeamSpeak 3 Strix România TS.STRIX.RO 

Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică [TeamSpeak3]

FondatorFIRE.STRIX.RO

Acum 39 minute, Andrei_ a spus:
  • Nume: Andrei
  • Vârstă: 17 ani
  • Gradul pentru care aplici ?: Moderator / Super Moderator (ramane la alegerea administratorului)
  • Motiv:  Sa ajut comunitatea
  • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită:  Postez, raspund topicurilor si ma implic in tot ce pot sa ajut
  • Categorie de moderat: Gaming
  • Fă-ți o descriere în câteva rânduri: Sunt un om sincer si imi place sa ajut

Acceptat . 

• Like 1

• Nume: Singeorzan Andrei Florin 
  • Vârstă:18
  • Gradul pentru care aplici ?: Super Moderator
  • Motiv: vreau sa ajut, sa facem forumul cunoscut si sa ne ridicam acitivitatea
  • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită: intru dimineața când ma trezesc, verific noutățile de pe forum, posturi facut, categoriile, regulamentele daca au fost modificate
  • Categorie de moderat: all
  • Fă-ți o descriere în câteva rânduri: Păi numele meu este Singeorzan Andrei Florin am 18 ani, sunt o persoană foarte prietenoasă caruia ii place sa modereze forumuri, imi place foarte mult fotbalul și să aflu chestii noi. Vă salut!
  • Like 1
Acum 11 ore, Ombladon. a spus:
  • Nume: Singeorzan Andrei Florin 
  • Vârstă:18
  • Gradul pentru care aplici ?: Super Moderator
  • Motiv: vreau sa ajut, sa facem forumul cunoscut si sa ne ridicam acitivitatea
  • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită: intru dimineața când ma trezesc, verific noutățile de pe forum, posturi facut, categoriile, regulamentele daca au fost modificate
  • Categorie de moderat: all
  • Fă-ți o descriere în câteva rânduri: Păi numele meu este Singeorzan Andrei Florin am 18 ani, sunt o persoană foarte prietenoasă caruia ii place sa modereze forumuri, imi place foarte mult fotbalul și să aflu chestii noi. Vă salut!

La 10.11.2020 la 21:49, FORSAK3N a spus:

Trebuie să aveți o activitate decentă pe forum ( mai ales în cazul cererilor pentru Super Moderator )

Acceptat . Te astept pe teamspeak 3 sa vorbim despre ce sectiuni vrei sa moderezi .

• Angry 1

• Nume:Robert
  • Vârstă:20
  • Gradul pentru care aplici ?:Supermod/mod
  • Motiv:Sa ajut o comunitate la început cu posturi și activitate 
  • Descrie activitatea ta pe forum dintr-o zi obișnuită:încă nu am 
  • Categorie de moderat:depinde ce grad primesc 
  • Fă-ți o descriere în câteva rânduri:Ma numesc Robert, sunt din Constanța și am 20 de ani. 
  • Like 2

Pe moment as dori sa vorbim pe teamspeak 3 . 

Acolo vorbim si de ce grad primesti ! Eu voi fii on la 19:00 pe ts .

@Robert P.